Novica Toncev

Новица Тончев

Народни посланик у скупштини Републике Србије и председник СО Сурдулица

Рођен је 9. децембра. 1962. године у Нишу. Завршио је Грађевински факултет у Нишу, одсек високоградње, где је дипломирао 1989. године. Докторске студије уписао је 2008. године а завршио 2013. године. Докторску дисертацију још није одбранио. Власник је Грађевинског предузећа „Тончев Градња“ у Сурдулици.
Од 1990. до 2000. године био је председник месне заједнице Божица. Био је члан Извршног савета СО Сурдулица, одборник и потпредседник СО Сурдулице.
Председник је општине Сурдулица од 2008. године. На последњим локалним изборима 2012. године листа „Социјалистичка партија Србије – Новица Тончев“ у Сурдулици је освојила 67,02% гласова бирача. Члан је Главног одбора од 2010, а Председништва СПС од 2012. године.
Привредна комора Лесковац га је прогласила за најуспешнијег привредника у региону. Народни посланик у Народној скупштини Републике Србије је од априла 2014. године. Живи и ради у Сурдулици. Плату коју добија као председник општине даје у добротворне сврхе. Ожењен, има два сина.

Aleksandra Popovic

Александра Поповић

Председница Општине Сурдулица

Датум рођења: 16.04.1970
Занимање: Доктор Специјалиста Неурологије

Zoran Mitic

Зоран Митић

Заменик председника Општине Сурдулица

Датум рођења: 12.12.1962
Занимање: Дипломирани Инжењер Шумарства

Slobodan Popovic

Слободан Поповић

Шеф одборничке групе Општине Сурдулица

Датум рођења: 6.05.1961
Занимање: Дипломирани Инжењер Грађевине

Dragan Kitanovic

Драган Китановић

Одборник

Датум рођења: 11.11.1958
Занимање: Доктор Педијатар

Ceda Mitic

Чеда Митић

Одборник

Датум рођења: 28.02.1958
Занимање: Доктор Педијатар

Emica Nikolic

Емица Николић

Одборник

Датум рођења: 4.10.1986
Занимање: Васпитачица

Sasa Novkovic

Саша Новковић

Одборник

Датум рођења: 20.07.1970
Занимање: Пољопривредни Техничар

Mikan Ilic

Микан Илић

Одборник

Датум рођења: 15.12.1976
Занимање: Економиста

Goran Slavkovic

Горан Славковић

Одборник

Датум рођења: 29.06.1967
Занимање: Економиста

Mimica Stojanovic

Мимица Стојановић

Одборник

Датум рођења: 20.01.1970
Занимање: Шумарски Техничар

Zivan Stankovic

Живан Станковић

Одборник

Датум рођења: 10.02.1962
Занимање: Грађевински Техничар

Snezana Filipovic

Снежана Филиповић

Одборник

Датум рођења: 6.12.1961
Занимање: Трговац

Boban Nikolic

Бобан Николић

Одборник

Датум рођења: 28.12.1972
Занимање: Ветеринарски Техничар

Sasa Milosevic

Саша Милошевић

Одборник

Датум рођења: 19.08.1968
Занимање: Шумарски Техничар

Branislav Stojanovic

Бранислав Стојановић

Одборник

Датум рођења: 6.12.1972
Занимање: Ветеринарски Техничар

Ljiljana Velinovic

Љиљана Велиновић

Одборник

Датум рођења: 21.06.1965
Занимање: Дактилограф

image-0-02-05

Наташа Аризановић

Одборник

Датум рођења: 31.08.1996
Занимање: Студент Екологије

image-0-02

Владимир Станковић

Одборник

Датум рођења: 23.03.1966
Занимање: Доктор Ветерине

Socijalisticka partija Surdulice

Сања Здравковић

Одборник

Датум рођења: 2.10.1985
Занимање: Васпитачица

Socijalisticka partija Surdulice

Татјана Ивановић

Одборник

Датум рођења: 15.11.1979
Занимање: Инжењер Машинства

Socijalisticka partija Surdulice

Бобан Марковић

Одборник

Датум рођења: 8.10.1975
Занимање: Професор Физичке Културе

Socijalisticka partija Surdulice

Мирослав Стојановић

Одборник

Датум рођења: 12.03.1971
Занимање: Аутолимар

Socijalisticka partija Surdulice

Саша Јовановић

Одборник

Датум рођења: 12.03.1965
Занимање: КВ Столар